Witamy
w społeczności Urzekającej
Jesteś tu pierwszy raz? zacznij od przygody na naszym 7-dniowym kursie

Spotkania Urzekających
Organizujemy spotkania w ponad 33 miastach w całej Polsce jak i na świecie!
Konferencje
Raz lub dwa razy do roku organizujemy konferencję dla wszystkich chętnych
Archiwum
Kursy
Czy lepiej jest pracować nad swoimi słabymi stronami, czy przeciwnie - inwestować w to, co nam przychodzi łatwo? 
Dowiedz się o nas więcej
o nas      |     wzór kobiecosc      |      pomagamy kobietom
O nas
to projekt skierowany do kobiet, który zrodził się z potrzeby serca i z chęci odkrywania piękna kobiecego serca z godnie z zamysłem Pana Boga.
Najpiękniejszy wzór kobiecości
Maryja - najdoskonalsza, najbardziej urzekająca z niewiast. Niezależnie czy jesteś młodą kobietą, poszukujesz swojej drogi życiowej, stoisz przed podjęciem decyzji "czy to TEN?" czy jesteś narzeczoną, młodą mężatką czy jesteś matką i żoną z wieloletnim stażem małżeńskim czy być może właśnie starasz się o dziecko…

Pomagamy kobietom
Pragniemy odkrywać swoją kobiecość, do jakiej powołał nas Pan Bóg. Aby to uczynić stworzyłyśmy zamkniętą społeczność,w której pomagamy sobie wzajemnie i rozwiązujemy swoje problemy.

"Szczególnie dziś, w XXI wieku, chcemy pokazywać, że my - katolickie kobiety - jesteśmy gotowe do odważnego życia naszymi wartościami w codzienności - w domu, w pracy, w szkole, w rodzinach. SILNA KATOLICZKA - takiej kobiety potrzebuje dziś Polska i świat. Stajemy w obronie rodziny, życia poczętego i katolickich wartości. "
Ewelina Chełstowska
AUTORYTET TU, AUTORYTET TAM... 
Od kilku dobrych miesięcy chodzi mi po głowie (dosłownie!) jeden temat.
A mianowicie A U T O R Y T E T. Być może sobie od razu skojarzysz temat ten z czymś patetycznym lub filozoficznym. Ah, kolejna, która mówi o autorytetach! Ale w sumie czy kiedykolwiek ktoś zadał Ci pytanie kto jest dla Ciebie tak ważny, aby Cię prowadzić przez życie? ...
NOWOŚĆ!
Znajdź swój aurotyet
- sięgnij po swoją osobistą inspirację
Kiedy po raz ostatni zastanawiałaś się nad tym, czym tak właściwie jest autorytet? Czy posiadam jakiś?
Jakie są cechy dobrego autorytetu? Co tak naprawdę powinien zawierać wzorzec, który ma być dla Ciebie wskazówką, inspiracją, zapalnikiem do działania?
A czy Ty masz swój autorytet, który prowadzi Cię dzień po dniu?
countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
Nasze kursy
The Kleuh was the perfect solution for my small business. It's targeted, mobile responsive, out of the box ready, elegant and simple.  If you're looking for a great template look no further because The Kleuh has your covered.

Janice Doe
PAMIĘTAJ!
Jeśli którykolwiek kurs nie spełni Twoich oczekiwań po prostu napisz do nas w przeciągu 30 dni a my zwrócimy Ci pieniądze bez pytania o powód
© Urzekajaca.pl 2019
Polityka prywatności | Regulamin | Telefon +48 502 313 333
Powered By ClickFunnels.com