Małymi krokami do wielkiej zmiany!
Chcesz mieć pokój serca
i wyeliminować stres? 
Zadbaj o regularność 
i konsekwencję. 

Systematyczność
to gwarancja ładu
w Twoim życiu.

Aby systematycznie pracować nad sobą, musisz znaleźć dobrą metodę kształtowania codziennych nawyków. Urzekajaca.pl pokaże Ci sprawdzony
i efektywny plan działania.
Obejrzyj video zanim przewiniesz!
Stawaj się
1% lepsza każdego dnia! 
Pozwól sobie odkryć
3 sekrety nawyków:
 • ​Budując nawyki działamy zgodnie z pewnym określonym mechanizmem. Trzeba więc wiedzieć, jak go okiełznać i dobrze wykorzystać. Zobacz, jak to zrobić!
 • ​Zobacz, jak ułatwić sobie zmianę, usunąć przeszkody na jej drodze, pokonać przyzwyczajenia do starych nawyków i brak wsparcia otoczenia. Poznaj PLAN ZMIAN. 
 • ​Odkryj, że dzięki codziennej 15-minutowej pracy oszukasz lenistwo, słomiany zapał i lęk przed porażką.

Zanim przejdziemy dalej:
Co więc sprawia, że ten 1% ma tak wielkie znaczenie? Magia nie działa, gdy zrobisz zadanie jednorazowo. Działa gdy poprawiasz się konsekwentnie
i codziennie!


1% lepsza
każdego dnia 
to 38 razy lepsza
w ciągu roku! 
Czy to nie wspaniałe?

Poznaj z nami swoje aktualne nawyki, spójrz na siebie inaczej i poczuj się godna tego, aby zmienić swoje życie na lepsze.

Nasz NOWY KURS:

  Pokaże Ci, jakie znaczenie dla Twojego życia ma stawanie się
1% lepszą codziennie.

  Pozwoli skupić się na sobie, a nie porównywaniu do innych.

  Pozwoli Ci trzymać się obranego celu dobrze się nagradzać.


„Jeśli wierzysz, że możesz się zmienić – jeśli nauczysz jeśli uczynisz z tego nawyk –  zmiana staje się realna. I na tym właśnie polega prawdziwa siła nawyków: wiedza, że Twoje nawyki są takie, jakie sobie wybierasz." CHARLES DUHIGG

W jakiej dziedzinie chciałabyś być lepsza o 38 razy za rok? Pamiętaj, że to działania codzienne. Może nie być lekko. Początkowo 1% nie jest duży, za chwilę jego wielkość rośnie. Jesteś już przyzwyczajona do zmiany ale wartość samej zmiany zwiększa się.
Drogie Urzekające!

Chcę Wam pokazać, że wcale nie trzeba być kimś wybitnym, kimś, kto posiada szczególne zdolności i zasoby, aby zmienić swoje życie.

Potrzebujesz wiary, że możesz się zmienić. I że ta zmiana jest dla Ciebie, bo zasługujesz całą sobą na nią!  Nick Vujicic  powiedział, że "Jeśli nie czujesz się godny by wyrosły Ci skrzydła, nigdy nie oderwiesz się od ziemi."

Nick jest kimś, kto z punktu widzenia postronnego obserwatora nie przypomina motylka. Dla obcych był poczwarką. Mały
i niepełnosprawny. Ale dziś ma żonę i dzieci. Jednak to właśnie on, swym optymizmem i WIARĄ sprawił, że CUD do niego przyszedł. Ale nie sam! To on w nadziei działania stawał się codziennie tym cudem dla siebie i innych.  
"Trzeba jednej skłonności przeciwstawiać inną skłonność, nawykowi inny nawyk, podobnie jak jeden klin wybija się innym klinem."

- św. Ignacy Loyola
Dowiedz się...   

CO PRZEZWYCIĘŻYSZ 
DZIĘKI KURSOWI?
STANIESZ SIĘ BARDZIEJ KONSEKWENTNA, SKUPIONA NA CELU I ZGŁĘBISZ CNOTĘ SYSTEMATYCZNOŚCI
NAUCZYSZ SIĘ ZACHOWYWANIA RÓWNOWAGI MIĘDZY PRACĄ A ODPOCZYNKIEM
ODKRYJESZ SWOJĄ ŁAGODNOŚĆ, CIERPLIWOŚĆ
I WYROZUMIAŁOŚĆ
Dlaczego masz problem ze sprawianiem sobie małych przyjemności, nagradzaniem się po rewelacyjnie wykonanym zadaniu?!

Zapraszam Cię do wspólnego miesiąca zmiany swoich nawyków. ZRÓBMY TO RAZEM!  

Pozwól sobie odkryć prawdę o tym, co to znaczy PRAWDZIWIE dążyć do celu
i krok po kroczku, W SWOIM WŁASNYM TEMPIE zmieniać własne życie wraz z Urzekajaca.pl

Zobacz, co dostajesz w pakiecie:
• PANEL ADMINISTRACYJNY do zarządzania całością materiałów w Messenger
• 4 tygodnie kursu przez Messenger (o wartości: 100 zł)   
      • 24 lekcje wideo na Messengerze, 
      • zadania do wykonania
      • codzienne przypomnienia przez Messenger
• MATERIAŁY KURSOWE: 
      • 4 rozdziały materiałów kursowych w formie elektronicznej z ćwiczeniami na każdy dzień kursu                         (o wartości: 100 zł)
     • E-BOOK z materiałami kursowymi  (o wartości: 100 zł)
• Półroczny dostęp online do przerabianych materiałów i kursów (o wartości: 100 zł)
• Dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie wspieramy się w rozwiązywaniu naszych problemów 
   i w pracy nad kursem . (wartość: bezcenne)
Gwarancja skuteczności: Jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, napisz do nas maila na adres sklep@urzekajaca.pl w przeciągu 30 dni od daty zakupu, a my zwrócimy Ci całą kwotę jaką zapłaciłaś! (wartość: bezcenne)
Wartość całego kursu powinna wynieść 400 zł.
Sprzedajemy go jednak za 97 zł

Jeżeli chcesz zmienić swoje nawyki z naszą pomocą,
to TERAZ podejmij wyzwanie!
Płacisz tylko 49 złotych! 
Przed Tobą 4 wspaniałe tygodnie, które trwale zmienią Twoje podejście do życia!
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI DO PODJĘCIA DECYZJI?
ZOBACZ CO jeszcze MÓWIĄ O NAS!
Wypowiedzi kursantek po przejściu innych kursów
Katarzyna Milcarz
Byłam na wielu kursach, rożnych. Nie znalazłam tam społeczności, interakcji, troski, co ze mną potem, wsparcia po kursie, dobrego słowa. Gdyby wszystko było za darmo to ten projekt by upadł. Sponsorzy nie są zainteresowani wspieraniem tego typu inicjatyw. NIESTETY. Wydajemy mnóstwo pieniędzy na głupoty. Taka kwota za roczny kurs to nie jest dużo. Trzeba zobaczyć, ile pracy on wymaga od organizatorów, żeby wszystko działało. I nie można zrobić tego w pojedynkę. 
Kobiecość
Martyna Jachimowicz
Stałam się świadomą kobietą, która nie boi się przypominać otoczeniu, że nią jest. Pracuję w męskim gronie i często bywałam kimś w rodzaju „kumpeli". Teraz na wiele zachowań nie pozwalam i tłumaczę mężczyznom np. „opanuj swój język z kobietą rozmawiasz"😠 i to przynosi pozytywny efekt. Do tego zaczęłam zwracać uwagę na strój, stał się bardziej przemyślany, bardziej kobiecy, ale z klasą i dodałam do garderoby więcej kolorów...🌹🌻🌸 
Nawet pojawiły się elementy różu😱😆.
Kinga 
Na pewno staram się mówić sobie, że mogę i potrafię, niezależnie od wszystkiego. Że jestem piękna i ważna, nawet jeśli rzeczywistość stawia to w innym świetle. Nie jest prosto i wciąż muszę pracować nad sobą. Kurs na pewno był dobrym początkiem każdego dnia, zmuszał do myślenia i zastanowienia się nad zdawałoby się błahymi sprawami, które dotykają każdą z nas, ale jednocześnie były to ogromnie ważne aspekty mojego życia, które jak sobie uświadomiłam, mają wpływ na to jaka jestem i jak postrzegam siebie samą. Nie zdawałam sobie sprawy, że niemalże wszystkie poruszane tematy mają odzwierciedlenie w moim życiu i tym jaka jestem i są przyczyną mojej niepewności.
Beata
Na pewno zapełniłam pustkę. Stałam się kobietą otwartą - nie wstydzę się mówić otwarcie o swoich uczuciach, bez lęku jak inni to przyjmą. Uświadomiłam sobie, że jestem córką Króla Królów. Nie mogę jeszcze powiedzieć, że stałam się kobietą zdecydowaną, ale jestem na dobrej drodze. Pierwsze kroki ku temu poczyniłam. Częściej zakładam spódnicę, np. wtedy, kiedy wybieram się na randkę z Bogiem do kościoła. Codziennie do mojego życia po wstaniu z łóżka zapraszam Maryję i Jezusa. Uświadomiłam sobie, że chociaż jestem optymistką to często narzekam i założyłam na rękę różaniec narzekania. 
Poczucie wartości
Agnieszka Wesołowska

Całościowe podejście, tzn. zajęcie się nie tylko tym co duchowe, ale zwrócenie uwagi, że także wygląd zewnętrzny, strój, makijaż też ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie i widzenie siebie

Joanna
Kurs otworzył mnie na dziękowanie - to największy plus, jaki już w tym momencie widzę. Jestem typem zadaniowca, więc wykonywanie codziennych zadań było dla mnie świetnym wyzwaniem.
Dziękowanie sprawia, że jestem radośniejsza, mniej narzekam. Zadania sprowokowały mnie m.in. do ogarnięcia swojego pokoju, zmiany nawyków - zaczęłam regularnie jeść, zaczęłam bardziej dbać o siebie - w końcu poszłam do dermatologa, odkładałam to od kilku lat. Czuję się lepiej ze sobą, patrzę na świat przez nieco bardziej różowe okulary. W ramach rozwijania pasji nauczyłam się haftu krzyżykowego i zrobiłam piękny prezent. Wszystko dzięki jednej z kursantek - udostępniła zdjęcie na kursowej grupie, a w prywatnej wiadomości podzieliła się schematem.
Czasem fiksuję się na tym, co wcześniej, ale już widać światło w tunelu, bo raz na kilka takich sytuacji potrafię przypomnieć sobie np. o kłamstwach szatana. Jest jeszcze sporo spraw, nad którymi muszę popracować, ale wszystko przede mną! Nie zdarzyła się we mnie wielka rewolucja, raczej droga małych kroczków, ale pierwsze efekty zaczynają się pojawiać!
Małgorzata 
Inaczej patrzę na swoją osobę, poświęcam więcej czasu dla siebie i na modlitwę. Myślę, że jest więcej radości we mnie, choć trudności nie zniknęły. Dowiedziałam się, że jestem Córką Króla Królów i On nieustannie jest przy mnie. Oczywiście wiele rzeczy jeszcze jest do przepracowania we mnie, ale jestem bardziej otwarta na drugiego człowieka, zaczęłam bardziej o siebie dbać, o swoje zdrowie, w końcu poszłam do lekarza, zaczęłam zwracać na siebie uwagę, na to, co liczy się dla mnie. Staram się nie przejmować tym co pomyślą inni (...) może są we mnie dopiero wzrastające owoce, które będę dostrzegać każdego kolejnego dnia.
Joanna
Zmienił bardzo wiele, ale przede wszystkim myślenie i postrzeganie piękna w sobie samej. Nie uzależniam już swojego piękna i swojej wartości wyłącznie od wyglądu zewnętrznego. 

Kolejna rzecz to to, że nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo na mnie samą wpływa moje myślenie i że mogę nad swoimi myślami pracować (walka duchowa z czarnym wilkiem). Kurs również przypomniał mi jak bardzo ważna jest wdzięczność.
Rozwój
Teresa Konieczka

Kurs pokazał mi, że mam wartość, która nie zależy od innych (to było dla mnie przełomowe odkrycie). Nauczył mnie czerpać siły z modlitwy, uświadomił, że dla moich dzieci ważne jest mieć szczęśliwą mamę, że mam prawo do chwili dla siebie, dzięki kursowi zaczęłam świadomie kontrolować swoje myśli, pracować nad narzekaniem

Sylwana Korol
Myślę, że zyskałam dystans do samej siebie i trudności, które mnie spotykają. Zwracanie uwagi na pozytywne aspekty życia zmienia „ciężar" doświadczanych trudności.

Najbardziej podobały mi się materiały w pdf. Jeżeli szereg wyzwań opiera się na notatkach, to możliwość korzystania z wydrukowanych materiałów ułatwia zadanie. Nie zawsze można korzystać z internetu. Notatki właściwe można mieć zawsze przy sobie.

Sylwia
Stałam się osobą spokojniejszą, opanowaną, ufającą Panu, przestałam się zadręczać niepewną przyszłością. Poskromiłam swój perfekcjonizm - nauczyłam się odpuszczać i nie zmuszać do pracy ponad swoje siły i chęci. Częściowo efektywniej organizuje swój czas, dzień zaczynam od Ewangelii, chętnie wstaję rano, jestem optymistyczniej nastawiona do życia, no i przede wszystkim modlę się w ciągu dnia do Boga własnymi słowami, oraz zapraszam Maryję do towarzyszenia mi w ciągu dnia, do bycia moją przyjaciółką i powiernicą. A z innych bardziej przyziemnych rzeczy: zamówiłam kilka książek o charakterze religijnym, które chcę przeczytać i Biblię, ponieważ do tej pory miałam tylko Nowy Testament, po który rzadko sięgałam.
Marta 
Ten kurs zmienił przede wszystkim moje patrzenie na siebie, usunął wiele negatywnych myśli na swój temat, nauczył być empatyczną wobec siebie. Pojawiło się więcej radości z codziennych drobiazgów, mniej narzekania na swoją sytuację, docenienie rodziny, pracy... Polubiłam wieczorną ciszę, którą mogę wypełnić rozmową z Bogiem, poznawaniem siebie. Mam większą ufność, że nigdy nie jestem sama - jestem córką Króla i mam wszechpotężnego Ojca
Katarzyna
Nie umiałam odnaleźć się w życiu, nie umiałam „znaleźć sobie miejsca" i już od dłuższego czasu szukałam czegoś co mi pomoże.
Dlaczego akurat TEN kurs? I dlaczego zdecydowałam się ostatecznie na zakup? Decyzję podjęłam na spotkaniu online z Eweliną, gdy opowiadała o źródłach Urzekajacej, o zapleczu formacyjnym, o tym że nad programem czuwają księża. Jak wspominałam tematem rozwoju osobistego interesuję się od dość dawna, ale dosyć już mam pustego coachingu, mówiącego o tym, że wszystko jesteśmy w stanie osiągnąć sami, własnymi siłami. W Urzekającej kobieta odkrywa swą wartość opartą na fundamencie Chrystusa! I to jest prawda o naszej wartości. Więc jednym zdaniem - zadecydowały wartości chrześcijańskie (w sumie to katolickie). Pewne znaczenie miała też przystępna cena, tzn. myślę że kurs wart jest większej ceny.
W trudnościach
Marta Podsiadło 
Zaczęłam się znowu uśmiechać, przestałam się wszystkim przejmować. Zrozumiałam, że mój egoizm powoduje, że ludzie się ode mnie odwracają. Stałam się milsza, odważniejsza i przede wszystkim bardziej pewna siebie (ale nie zarozumiała)
Małgorzata Gwoźdź
Polecam. Podnosi na duchu, ratuje od pychy. Uczy bycia z samą sobą. Wymaga, dlatego może trudno podjąć zaproponowane wyzwania matkom i zagonionym dziewczynom. W mojej samotności i depresji Urzekająca okazała się wybawieniem. Przywróciła mi równowagę i pomogła w odnalezieniu zagubionej ścieżki do Pana. (…)Nad programem czuwają przedstawiciele KK. A potencjał i siła przekazu Eweliny + wykorzystanie najnowszych technologii zdecydowanie przemawiają za Urzekającą. Prosimy o jeszcze. Polecamy w modlitwie. Dziękujemy. Proszę się nie poddawać.
... i jeszcze jedno!
Gwarancja skuteczności: Jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, napisz do nas maila na adres sklep@urzekajaca.pl w przeciągu 30 dni od daty zakupu, a my zwrócimy Ci całą kwotę jaką zapłaciłaś! 
Boisz się, że masz słomiany zapał? Nasz kurs jako jedyny na rynku gwarantuje Ci wsparcie i narzędzia do systematycznej, regularnej  pracy
– z użyciem najnowszych technologii! 

Treść kursu przychodzi codziennie na Twój Messenger, przypominając Ci
o kolejnej lekcji.  

Już nie zapomnisz – bo nasz panel będzie pamiętać za Ciebie! Będzie rejestrować Twoje postępy, przypomni Ci,
na której lekcji jesteś. 

Możesz też po pewnym czasie wrócić do przerobionych treści –
Dziennik Urzekającej przypomni Ci Twoje odpowiedzi.


Kurs Nawyki jest dla Ciebie!
 •  Nie trać poczucia wartości i zachowaj łączność za samą sobą w dążeniu do tego, czego naprawdę pragniesz.
 •  Dowiedz się, jak odróżnić lenistwo od braku konkretnego celu.
 •  Dołącz do tysięcy kobiet, które rozwijają swe talenty dzięki naszym materiałom.
 •  Weź udział w kursie i przekonaj się, jak szybko i prosto można dojrzewać wewnętrznie, dzięki kilkuminutowej, codziennej refleksji nad automatycznymi czynnościami. 
 •  Nie trać czasu na długie i mozolne szkolenia. Dziś wiedza jest instant, a my przekazujemy ją przez Messengera, z którego korzystasz codziennie. 
 •  Jeśli codziennie będziesz stawać się 1% lepsza – po roku będziesz 38 x lepsza! 
Spróbuj! nic nie tracisz! Wystarczy 1 email a dostaniesz zwrot pieniędzy!
SPIS TREŚCI
Tydzień 1
SIŁA NAWYKU

   Intrygujący 1 % 
   Decyzja
   Prosty plan zmiany
   Motywacja
   Zdolności
   Powody, by to zrobić
Tydzień 2
MOGĘ ZMIENIAĆ SIEBIE

   Do zrobienia
   Zasada regularności
   Konsekwencja w działaniu
   Pozytywne wzmocnienie
   Wizualizacja i monitoring
   Złoty środek cierpliwości
Tydzień 3
ODPOWIEDNIA PIELĘGNACJA DOBREJ KONDYCJI

   Ważność modlitwy
   Pokarm dla duszy i ciała
   W zdrowym ciele zdrowy duch
   Sztuka retoryki
   Czas dla siebie
   Nawyk wdzięczności
Tydzień 4
WSZYSTKO MOGĘ W TYM, KTÓRY MNIE UMACNIA

   Jak robić dobre nawyki automatycznie?
   Przestań się porównywać z innymi
   W swoim tempie
   Trzymaj się celu
   Zasada małej wygranej
   Więcej, mniejszym wysiłkiem
FAQ
czyli najczęściej zadawane pytania
Z czego składa się kurs?
Kurs składa się z codziennych 3-4 minutowych filmów przesyłanych poprzez Messenger. Dzięki temu jesteś w stanie codziennie nad sobą pracować i zmieniać swoje życie. Dodatkowo w messenger będziesz otrzymywać codzienne zadania nawiązujące do tematu danego dnia. Podsumowanie wszystkich tematów otrzymasz w formie PDF na swojego maila.
Ile mam czasu na przerobienie kursu?
Kurs trwa 4 tygodnie. Codziennie będę rozwijać inny temat, tak żebyś dostała holistyczną dawkę wiedzy, którą ja zdobywałam przez 7 lat. Dostęp do kursu na Messenger GWARANTUJEMY przez 6 miesięcy. W tym czasie możesz przerywać, wstrzymywać albo wznawiać kurs. Materiały podsumowujące na płycie oraz transformacje życia masz na zawsze.
Czy mogę przechodzić przez kolejne moduły oddzielne?
W każdym momencie możesz wstrzymać kurs i wznawiać go od dowolnego rozdziału.
Czy muszę zacząć kurs od razu po kupnie?
Kurs możesz rozpocząć z wyznaczoną przez siebie datą w przyszłości. Pamiętaj tylko, że kurs zaczyna się zawsze w poniedziałek. Wyznaczając datę weź to pod uwagę.
Jak otrzymać gwarantowany zwrot pieniędzy w razie niezadowolenia?
30 dni od zakupu napisz do nas maila na adres sklep@urzekajaca.pl. Nie musisz się obawiać, nie ma żadnych dodatkowych "ukrytych" warunków.
Czy ten kurs jest przeznaczony także dla osób niewierzących?
W kursie zawartych jest wiele wartości, które nie są zależne od wiary, jednakże uważamy, że prawdziwego poczucia własnej wartości nie jesteś w stanie zbudować bez Boga.
Jakie kursy są w pakiecie rocznym?
W pakiecie rocznym będziesz miała dostęp do wszystkich kursów przez okres jednego roku. I bonusem jest również to, że masz wpływ na to jaki kursy będą w przyszłości - https://www.facebook.com/groups/417600198584448/permalink/740639522947179/
Jak zrobić przelew za pośrednictwem Poczty Polskiej?
Nie musisz iść do banku, by przekazać pieniądze na nasze konto. Jeśli chcesz wpłacić pieniądze za kurs, udaj się do najbliższej placówki pocztowej, agencji pocztowej albo zleć realizację usługi u listonosza. Wskaż nasz rachunek bankowy, przekaż gotówkę, a trafi ona do nas przelewem.
Kim są Urzekające?
Być Kobietą Urzekającą to projekt katolicki skierowany do kobiet, który zrodził się z potrzeby serca i z chęci odkrywania piękna kobiecego serca zgodnie z zamysłem Pana Boga. Jest to inicjatywa od KOBIET dla KOBIET. Pragniemy odkrywać swoją kobiecość, do jakiej powołał nas Pan Bóg. Najpiękniejszym wzorem kobiecości jest dla nas Maryja - najdoskonalsza, najbardziej urzekająca z niewiast.
W razie innych pytań, jesteśmy dla Ciebie
od poniedziałku do piątku w godzinach 
9:00-17:00.

Zapraszam Cię do kontaktu z nami przez 
facebook.com/urzekajaca/

lub e-mail:
sklep@urzekajaca.pl
Witaj na pokładzie Kobiet Uporządkowanych! Gotowa?
 Zaczynamy :)