Pełnia kobiecości 
- czyli jak zrozumieć swoją rolę w świecie.
Czy masz świadomość, że Twoja kobiecość jest zagrożona? Dziś toczy się o Ciebie walka. Co zrobić żeby jej nie przegrać?

Czy Ty też masz już dość narzucanych przez popkulturę wzorców na temat tego jaka powinna być dziś kobieta? Czy tak jak ja nie zgadzasz się z tym, co dziś media i trendy narzucają kobietom?
E-book + kurs na messenger
97
  Gwarantowany zwrot pieniędzy jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań.
  30 dni od zakupu napisz do nas maila na adres sklep@urzekajaca.pl. Nie musisz się obawiać, nie ma żadnych dodatkowych "ukrytych" warunków.

  "Dziękujemy ci, kobieto, za to, że jesteś kobietą! Zdolnością postrzegania cechującą twą kobiecość wzbogacasz właściwe zrozumienie świata i dajesz wkład w pełną prawdę o związkach między ludźmi. "

  - JAN PAWEŁ II 
  Wszyscy wiedzą lepiej od nas co powinnyśmy robić, jakie powinnyśmy być. Media dziś pokazują antykobiece wzorce kobiecości. Rola kobiety została maksymalnie spłycona. A przecież w naszych sercach tkwi niesamowita siła. Dziś zapomina się o GENIUSZU SERCA KOBIETY. Zapomina się o tym, jak wiele kobieta wnosi do świata, jaką ważną rolę ma odegrać.  

  Myślę, że przyszedł czas żebyśmy zaczęły pokazywać światu PRAWDZIWY OBRAZ KOBIECOŚCI.  
   
  Wierzę, że uda nam się spotkać. Treści, które chcę CI przekazać są bardzo ważne. Szczególnie dziś, w XXI wieku WALCZMY O SWOJĄ KOBIECOŚĆ, do jakiej przeznaczył nas Pan Bóg.
  Ewelina Chełstowska
  Współzałożycielka
  Poznaj 3 sekrety KOBIECOŚCI
  Niejednokrotnie spotkałam się z tym, że kobiety czują się atakowane. Że prawdziwa kobiecość zostaje przysłonięta przez dzisiejsze wzorce popkultury, które tak naprawdę są karykaturą kobiecości.
  SEKRET #1
  Jak nie mieć poczucia winy, realizując swoją kobiecość w XXI wieku.
  SEKRET #2
  Co zrobić, aby presja społeczna nie wpłynęła na Twoje życiowe wybory.
  SEKRET #3
  Jak małymi krokami, pozbyć się zbędnych frustracji ze swojego życia.

  Co od nas dostajesz?
  E-BOOK
  KURS NA MESSENGER 
  • 24 filmiki wideo - Codziennie jeden filmik, na którym omawiamy jedną z lekcji kursu
  • 24 interakcje - Od poniedziałku do soboty przez 4 tygodnie będziemy uczyć Cię jak zrozumieć i wprowadzić w życie pełnie kobiecości
  • Zeszyt ćwiczeń w PDF -  do wydruku
  • ​Dostęp do materiałów online przez 180 dni
  Dostęp do zamkniętej grupy FB
  Zamknięta społeczność, na której razem z innymi kobietami dzielimy się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami związanymi z rozwojem naszej kobiecości. Pamiętaj, że z żadnym problemem nie jesteś sama.
  Jak otrzymać zwrot pieniędzy kiedy jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań?
  30 dni od zakupu napisz do nas maila na adres sklep@urzekajaca.pl. Nie musisz się obawiać, nie ma żadnych dodatkowych "ukrytych" warunków.

  Chcemy poprzez projekt Urzekająca stworzyć wyjątkową przestrzeń dla wszystkich KOBIET, by tu poczuły się piękne pięknem, o jakim każda z nas marzy. Chcemy wymieniać się doświadczeniami, wzajemnie się inspirować do działania, ale przede wszystkim wspierać się w każdym etapie życia. 
  Powered By ClickFunnels.com