Walcz o swoje szczęście,
tak jak Maryja!
Nasz nowy kurs z udziałem ks. DOMINIKA CHMIELEWSKIEGO! (autora "Kecharitomene")

Pokażemy Ci, jak nawiązać bliską relację z Maryją bez lęku i czytania tony książek!
Wszystkie dobrze wiemy, że nikt nie zna dziecka lepiej, niż jego matka.  Maryja będąc matką Jezusa poznała Go najbliżej ze wszystkich ludzi. Jeśli więc chcesz się zbliżyć do Jezusa bardziej, niż kiedykolwiek – zaproś Matkę Bożą do tej relacji.
Obejrzyj video zanim przewiniesz!
Pozwól sobie odnaleźć 3 perły Maryi:
 • ​Odkryj, że Ty również jesteś zaproszona przez Maryję do wspólnej relacji.
 • ​Odkryj to, że możesz zaprzyjaźnić się z Maryją w sposób prosty i naturalny.
 • ​Odkryj to, że Twoja codzienność może być tworzeniem małego Nazaretu z Maryją.
Zanim przejdziemy dalej:
Zapraszam Cię do wspólnego miesiąca przyjaźni z Maryją.

Poznaj z nami Matkę Bożą, spójrz na nią inaczej i poczuj się bezpiecznie w jej matczynych ramionach.

NOWY KURS URZEKAJĄCEJ, Z UDZIAŁEM
KS. DOMINIKA CHMIELEWSKIEGO:

  Pokaże Ci, jakie znaczenie dla Twojego życia ma więź z Maryją.

  Pozwoli skupić się prawdziwych pragnieniach Twojego serca.

  Pozwoli Ci stać się bardziej odważną i zdecydowaną.

"Nie obawiaj się, że pokochasz Ją zbyt mocno. 
Nigdy nie będziesz kochać Jej dosyć." (Św. Teresa z Lisieux) 

Drogie Urzekające!

Chcę Wam pokazać, że wcale nie trzeba być kimś wybitnym, kimś, kto posiada szczególne zdolności i zasoby, aby zdobyć szczęście.

Maryja, która była prostą dziewczyną z Nazaretu jest tego najlepszym przykładem.

Dla otoczenia była po prostu jedną z wielu dziewcząt. Jednak to właśnie ona, ta niepozorna kobietka, wypełniająca wiernie swoje codzienne zadania żony i matki, odnalazła największe szczęście, o jakim tylko mógł śnić człowiek.
"Zawsze odróżniaj między twoimi pragnieniami i twoimi potrzebami. Człowiek pragnie wielu rzeczy, których nie potrzebuje i potrzebuje wielu, których nie pragnie".

- św. Charbel Makhlouf
Dowiedz się...
jak przestać gonić za wizjami szczęścia z mediów
jak zadbać o właściwe zrozumienie swoich pragnień
jak w życiu może Ci pomóc przykład Matki Bożej
Dlaczego Maryja jest najszczęśliwszą kobietą świata?

Zapraszam Cię do wspólnego miesiąca przyjaźni z Maryją. 

Pozwól sobie odkryć prawdę o tym, co to znaczy być prawdziwie szczęśliwą wraz z Urzekającą.pl i księdzem Dominikiem Chmielewskim.

Jeżeli chcesz walczyć o swoje szczęście jak Maryja,
to TERAZ podejmij wyzwanie!
ZOBACZ Świadectwa kobiet, które uczestniczą w tym kursie
Piękny miesiąc, wspaniały kurs na pogłębienie lub rozpoczęcie relacji z Maryją ❤. Kilka dni temu zawierzyłam siebie i całą moją rodzinę Maryi. Jest ona dla mnie najwspanialszym drogowskazem 😍😍😍 
Anna Michalik-Pathan
Obraz Maryi tworzył się w moim sercu kawałek po kawałku. Jakby odsłaniano go z okazji uroczystości specjalnie zorganizowanej na jej cześć. Myślę że relacja między nami z każdym kolejnym dniem kursu będzie się coraz bardziej zacieśniać. 
Monika Mirek
Maryja, jak mówi ks. Dominik, jest dla mnie najpiękniejszą Dziewczyną wszechświata. Odkąd wróciłam z Medjugorje, odkąd oddałam się Jej w niewolę kocham Ją nad życie. Ona prowadzi mnie i moja rodzinę każdego dnia. Proszę by była ze mną w każdym momencie mojego dnia i przy każdej pracy. Ona otula mnie swoją dobrocią, miłością i delikatnością . Codziennie przy modlitwie różańcowej zachwycam się Jej pięknem i uczę się żyć przy Niej, przy mojej Mamusi ❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹
Agnieszka Dryzelenko

Jestem zafascynowana tym miesiącem! 
Byłam zaskoczona kiedy poprosiliście o namalowanie w duszy obrazu Maryi. Po przemyśleniach i modlitwie powstał i towarzyszy mi. Dziękuje Wam za ten kurs 😍😍😍
Beata Bryniarska


Temat fantastyczny. Jeżeli chodzi o "obraz" Maryi, to dla mnie dość trudne. Nie wiem czy też tak macie, ale nasuwają mi się przedstawienia Maryi z namalowanych obrazów, albo aktorki z filmów i to przeszkadza...
Ewa Smyk


Bardzo potrzebny kurs, czuję duże wsparcie w nim, chociaz jestem niewolnikiem Maryi od 3 lat, bywają chwile, kiedy mam wrażenie, że jestem od Niej dalej. Teraz czuję się na nowo przyprowadzona do Niej, to jest łaska, bardzo dziekuję!!!! 
💕🌺🍀🌻
Edyta Bartosik


Kurs wspaniały!!! Chodzę jak na skrzydłach i już widzę owoce 
😍😍😍
Kamila Wąsik Janiak


Kurs rewelacyjny! Dziękuję Urzekająca! 
Jeszcze bardziej pogłębiam Moja relację z Maryją, która od czasów dzieciństwa jest bardzo ważna w moim życiu.
Dziękuję Ci Matko za wszystkie lata opieki nad moja rodziną 
💗💗
Edyta Załęska


U mnie pierwszy dzień, czyli wczoraj udało mi się wyobrazić jaka Ona jest i już wczoraj nie mogłam doczekać się na dzisiejsze spotkanie z Maryją. Dzisiaj poprosiłam Maryję, aby poczęła mnie duchowo w swoim łonie bo chcę aby była przy mnie i przy moim mężu zawsze. Zawierzyłam jej nasze małżeństwo, staranie się o dzidziusia, a najpiękniejsze to jest to, że bez żadnej krępującej sytuacji poprosiłam ją, aby okryła mnie swoim Matczynym płaszczem i aby została moją mamą a zarazem przyjaciółką 
❤️❤️
Emilka Bielewicz


Dziś nie pytam Cię o to, czy chcesz być szczęśliwa, bo to dość oczywiste pytanie.
Dziś chcę Cię zapytać, czy chcesz być najszczęśliwsza?
Odkryj to, co odkryła Maryja.

Walcz o swoje szczęście, tak jak Maryja.
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI DO PODJĘCIA DECYZJI?
ZOBACZ CO jeszcze MÓWIĄ O Kursach dostępnych w Klubie
Katarzyna Milcarz
Byłam na wielu kursach, rożnych. Nie znalazłam tam społeczności, interakcji, troski, co ze mną potem, wsparcia po kursie, dobrego słowa. Gdyby wszystko było za darmo to ten projekt by upadł. Sponsorzy nie są zainteresowani wspieraniem tego typu inicjatyw. NIESTETY. Wydajemy mnóstwo pieniędzy na głupoty. Taka kwota za roczny kurs to nie jest dużo. Trzeba zobaczyć, ile pracy on wymaga od organizatorów, żeby wszystko działało. I nie można zrobić tego w pojedynkę. 
Kobiecość
Martyna Jachimowicz
Stałam się świadomą kobietą, która nie boi się przypominać otoczeniu, że nią jest. Pracuję w męskim gronie i często bywałam kimś w rodzaju „kumpeli". Teraz na wiele zachowań nie pozwalam i tłumaczę mężczyznom np. „opanuj swój język z kobietą rozmawiasz"😠 i to przynosi pozytywny efekt. Do tego zaczęłam zwracać uwagę na strój, stał się bardziej przemyślany, bardziej kobiecy, ale z klasą i dodałam do garderoby więcej kolorów...🌹🌻🌸 
Nawet pojawiły się elementy różu😱😆.
Kinga 
Na pewno staram się mówić sobie, że mogę i potrafię, niezależnie od wszystkiego. Że jestem piękna i ważna, nawet jeśli rzeczywistość stawia to w innym świetle. Nie jest prosto i wciąż muszę pracować nad sobą. Kurs na pewno był dobrym początkiem każdego dnia, zmuszał do myślenia i zastanowienia się nad zdawałoby się błahymi sprawami, które dotykają każdą z nas, ale jednocześnie były to ogromnie ważne aspekty mojego życia, które jak sobie uświadomiłam, mają wpływ na to jaka jestem i jak postrzegam siebie samą. Nie zdawałam sobie sprawy, że niemalże wszystkie poruszane tematy mają odzwierciedlenie w moim życiu i tym jaka jestem i są przyczyną mojej niepewności.
Beata
Na pewno zapełniłam pustkę. Stałam się kobietą otwartą - nie wstydzę się mówić otwarcie o swoich uczuciach, bez lęku jak inni to przyjmą. Uświadomiłam sobie, że jestem córką Króla Królów. Nie mogę jeszcze powiedzieć, że stałam się kobietą zdecydowaną, ale jestem na dobrej drodze. Pierwsze kroki ku temu poczyniłam. Częściej zakładam spódnicę, np. wtedy, kiedy wybieram się na randkę z Bogiem do kościoła. Codziennie do mojego życia po wstaniu z łóżka zapraszam Maryję i Jezusa. Uświadomiłam sobie, że chociaż jestem optymistką to często narzekam i założyłam na rękę różaniec narzekania. 
Poczucie wartości
Agnieszka Wesołowska

Całościowe podejście, tzn. zajęcie się nie tylko tym co duchowe, ale zwrócenie uwagi, że także wygląd zewnętrzny, strój, makijaż też ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie i widzenie siebie

Joanna
Kurs otworzył mnie na dziękowanie - to największy plus, jaki już w tym momencie widzę. Jestem typem zadaniowca, więc wykonywanie codziennych zadań było dla mnie świetnym wyzwaniem.
Dziękowanie sprawia, że jestem radośniejsza, mniej narzekam. Zadania sprowokowały mnie m.in. do ogarnięcia swojego pokoju, zmiany nawyków - zaczęłam regularnie jeść, zaczęłam bardziej dbać o siebie - w końcu poszłam do dermatologa, odkładałam to od kilku lat. Czuję się lepiej ze sobą, patrzę na świat przez nieco bardziej różowe okulary. W ramach rozwijania pasji nauczyłam się haftu krzyżykowego i zrobiłam piękny prezent. Wszystko dzięki jednej z kursantek - udostępniła zdjęcie na kursowej grupie, a w prywatnej wiadomości podzieliła się schematem.
Czasem fiksuję się na tym, co wcześniej, ale już widać światło w tunelu, bo raz na kilka takich sytuacji potrafię przypomnieć sobie np. o kłamstwach szatana. Jest jeszcze sporo spraw, nad którymi muszę popracować, ale wszystko przede mną! Nie zdarzyła się we mnie wielka rewolucja, raczej droga małych kroczków, ale pierwsze efekty zaczynają się pojawiać!
Małgorzata 
Inaczej patrzę na swoją osobę, poświęcam więcej czasu dla siebie i na modlitwę. Myślę, że jest więcej radości we mnie, choć trudności nie zniknęły. Dowiedziałam się, że jestem Córką Króla Królów i On nieustannie jest przy mnie. Oczywiście wiele rzeczy jeszcze jest do przepracowania we mnie, ale jestem bardziej otwarta na drugiego człowieka, zaczęłam bardziej o siebie dbać, o swoje zdrowie, w końcu poszłam do lekarza, zaczęłam zwracać na siebie uwagę, na to, co liczy się dla mnie. Staram się nie przejmować tym co pomyślą inni (...) może są we mnie dopiero wzrastające owoce, które będę dostrzegać każdego kolejnego dnia.
Joanna
Zmienił bardzo wiele, ale przede wszystkim myślenie i postrzeganie piękna w sobie samej. Nie uzależniam już swojego piękna i swojej wartości wyłącznie od wyglądu zewnętrznego. 

Kolejna rzecz to to, że nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo na mnie samą wpływa moje myślenie i że mogę nad swoimi myślami pracować (walka duchowa z czarnym wilkiem). Kurs również przypomniał mi jak bardzo ważna jest wdzięczność.
Rozwój
Teresa Konieczka

Kurs pokazał mi, że mam wartość, która nie zależy od innych (to było dla mnie przełomowe odkrycie). Nauczył mnie czerpać siły z modlitwy, uświadomił, że dla moich dzieci ważne jest mieć szczęśliwą mamę, że mam prawo do chwili dla siebie, dzięki kursowi zaczęłam świadomie kontrolować swoje myśli, pracować nad narzekaniem

Sylwana Korol
Myślę, że zyskałam dystans do samej siebie i trudności, które mnie spotykają. Zwracanie uwagi na pozytywne aspekty życia zmienia „ciężar" doświadczanych trudności.

Najbardziej podobały mi się materiały w pdf. Jeżeli szereg wyzwań opiera się na notatkach, to możliwość korzystania z wydrukowanych materiałów ułatwia zadanie. Nie zawsze można korzystać z internetu. Notatki właściwe można mieć zawsze przy sobie.

Sylwia
Stałam się osobą spokojniejszą, opanowaną, ufającą Panu, przestałam się zadręczać niepewną przyszłością. Poskromiłam swój perfekcjonizm - nauczyłam się odpuszczać i nie zmuszać do pracy ponad swoje siły i chęci. Częściowo efektywniej organizuje swój czas, dzień zaczynam od Ewangelii, chętnie wstaję rano, jestem optymistyczniej nastawiona do życia, no i przede wszystkim modlę się w ciągu dnia do Boga własnymi słowami, oraz zapraszam Maryję do towarzyszenia mi w ciągu dnia, do bycia moją przyjaciółką i powiernicą. A z innych bardziej przyziemnych rzeczy: zamówiłam kilka książek o charakterze religijnym, które chcę przeczytać i Biblię, ponieważ do tej pory miałam tylko Nowy Testament, po który rzadko sięgałam.
Marta 
Ten kurs zmienił przede wszystkim moje patrzenie na siebie, usunął wiele negatywnych myśli na swój temat, nauczył być empatyczną wobec siebie. Pojawiło się więcej radości z codziennych drobiazgów, mniej narzekania na swoją sytuację, docenienie rodziny, pracy... Polubiłam wieczorną ciszę, którą mogę wypełnić rozmową z Bogiem, poznawaniem siebie. Mam większą ufność, że nigdy nie jestem sama - jestem córką Króla i mam wszechpotężnego Ojca
Kurs walcz o swoje szczęście tak jak Maryja jest dla Ciebie!
 •  Nie trać poczucia godności i zachowaj łączność z sobą samą w dążeniu do tego, czego naprawdę pragniesz.
 •  Dowiedz się jak odróżnić marzenia od pragnień.
 •  Dołącz do tysięcy kobiet, które rozwijają się dzięki naszym materiałom. 
 •  Weź udział w kursie i przekonaj się, jak szybko i prosto można dojrzewać wewnętrznie, dzięki kilkuminutowej, codziennej refleksji. 
 •  Nie trać czasu na długie i mozolne szkolenia. Dziś wiedza jest instant, a my przekazujemy ją w aplikacji, z której możesz korzystać codziennie. 
SPIS TREŚCI
Tydzień 1
Stań się pewną siebie

   Klucz do Maryi
   Kobieta szczęśliwa
   Kobieta zdecydowana
   Kobieta silna
   Kobieta ufająca
   Kobieta piękna
Tydzień 2
Zwyczajnie niezwyczajna

   Przyjaźń, która procentuje
   Czy to wypada?
   Najciekawsza przygoda
   Akcja-relacja
   Uśmiech zmieniający życie
   Patrz jak Maryja
Tydzień 3
Zaproszenie warte zachodu

   Dobry START
   Atmosfera nieba
   Żywy billboard Jezusa
   Zadbać o siebie
   Zrozumieć piękno
   Ruszyć w drogę
Tydzień 4
Magnificat

   Spotkanie ze Słowem
   Moja dusza wielbi Pana
   Mój duch raduje się w Bogu, moim Zbawicielu
   Spojrzał na uniżenie swojej Służebnicy
   Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny
   Okazał moc swego ramienia
Witaj na pokładzie Kobiet Uporządkowanych! Gotowa?
 Zaczynamy :)
Powered By ClickFunnels.com