ZNAJDŹ SWÓJ AUTORYTET
- sięgnij po swoją osobistą inspirację.
Kiedy po raz ostatni zastanawiałaś się nad tym, czym tak właściwie jest autorytet? 

Jakie są cechy dobrego autorytetu? Co tak naprawdę powinien zawierać wzorzec, który ma być dla Ciebie wskazówką, inspiracją, zapalnikiem do działania? 

A czy Ty masz swój autorytet, który prowadzi Cię dzień po dniu?
Autorytet rozwija w Tobie wartości, które nadają sens Twojemu życiu. Pomaga wzmacniać w Tobie to, co uznajesz za najważniejsze.
Już dziś przyjrzyj się swojemu otoczeniu w perspektywie autorytetów i proponowanych wzorców. Spójrz przez pryzmat tego, kto stoi na piedestale Twoich wartości
i podejmij decyzję, na kim chcesz się wzorować. 
Jeżeli:
  • masz kłopot ze znalezieniem autorytetu, który będzie posiadał cechy adekwatne do tego, czego potrzebujesz.
  • nie chcesz być jak ktoś, ale wiesz, że potrzebujesz inspiracji .
  • ​masz świadomość tego, jak ważne w życiu są dobre wzorce .
To ten kurs jest właśnie tym czego potrzebujesz.

Prawidłowe podążanie za swoim autorytetem i wdrożenie jego cech w twoje życie - zmieni je.  
Ewelina Chełstowska
Współzałożycielka
Faktem jest, że przeżywamy kryzys autorytetów.
W dzisiejszych czasach każdy z nas ma swoją własną prawdę, wierzy w to, co według niego jest prawdziwe. Ilość informacji proponowana nam przez social media jest tak różnorodna i niespójna, że trudno odróżnić, co zdarzyło się rzeczywiście, a co zostało dopowiedziane.

Dzisiejszy świat proponuje nie tylko wachlarz kompletnie odmiennych informacji dotyczących świata, ale odnosi się także do zatarcia granicy dotyczącej prawdy o nas samych. Prawdy 
o człowieku. W czasach, kiedy każdy mierzy wszystko wedle swojej miary, kiedy każda informacja jest przekształcana, podważane są ugruntowane wartości społeczne - naprawdę ciężko się odnaleźć. W tym kursie pomożemy ci odkryć właściwy dla ciebie kierunek.

Poznaj 3 SEKRETY
Jak żyć, kiedy otacza nas szum informacyjny, a opcji jest tak wiele,  że nie wiesz co wybrać? Jak radzić sobie z tym, że niektóre informacje są wewnętrznie sprzeczne? Tego dowiesz się na naszym kursie!
SEKRET #1
Zobacz, jak nasza innowacyjna metoda pozwoli Ci poradzić sobie w dobie kryzysu autorytetów.
SEKRET #2
Jak zdemaskować pseudoautorytety i nie mieć wątpliwości za kim podążać.

SEKRET #3
Jak mądrze korzystać z autorytetów i pozostać przy tym sobą.
*Grupa "Urzekająca to ja" jest wsparciem dla kobiet w rozwoju. Razem z innymi uczestniczkami kursów dzielimy się tam naszymi problemami. Pomagamy sobie wzajemnie, wspieramy i motywujemy do dalszych działań!
Chcemy poprzez projekt Urzekająca stworzyć wyjątkową przestrzeń dla wszystkich KOBIET, by tu poczuły się piękne pięknem, o jakim każda z nas marzy. Chcemy wymieniać się doświadczeniami, wzajemnie się inspirować do działania, ale przede wszystkim wspierać się w każdym etapie życia. 
Powered By ClickFunnels.com